FIREMNÍ AKCE

Vyražte se svým týmem za zdi kanceláře a nechte se inspirovat změnou prostředí. V pohodlí plně vybavených konferenčních místností obou našich destinací pro Vás nachystáme školení, firemní konference, strategické meetingy i teambuildingy na míru.

SVATBY

Prostředí pro svatbu snů vytvoříme všem, kteří oceňují evropské dějiny, architekturu i umění. Bude nám potěšením a ctí převzít veškeré přípravy Vašeho dne tak, aby se stal vskutku nezapomenutelnou událostí. Se stejným nadšením naplánujeme Vaše zásnuby, líbánky i oslavu výročí.

OSTATNÍ

Historické okolí a luxusní interiéry činí z našich hotelů ideální místo pro pořádání akcí při různorodých příležitostech. Vaši akci připraví tým zkušených profesionálů na míru dle Vašich potřeb a nejtajnějších přání.

Individuální přístup. Profesionální služby. Bohaté zkušenosti.

SPOLEČNĚ NAPLÁNUJEME
ŘEŠENÍ PRO VAŠÍ VIZI

JSME TU PRO VÁS

Ať už se chystáte pořádat velkolepou svatební hostinu, rodinnou oslavu pro nejbližší či zážitkový výlet pro Vaše pracovní kolegy, neváhejte se na nás obrátit. Rádi pro Vás nachystáme i catering mimo prostory našich hotelů a přijedeme za Vámi.

PŘEPYCH BÝT SÁM SEBOU 

NAŠE ŠPIČKOVÉ SLUŽBY

Jsme odborníky na pořádání akcí menšího, středního i většího rozsahu až pro přibližně 100 osob v několika technicky plně vybavených konferenčních místnostech. Rozmanitost poskytovaných služeb, přátelský přístup a profesionální nasazení zaručí, že Vaše akce bude mít úspěch a všichni hosté skvělý zážitek.

POJĎTE DO TOHO S NÁMI

Naší absolutní prioritou je individuální přístup k našim klientům, proto nás neváhejte kontaktovat v případě jakýchkoliv dotazů a přání, kterým se budeme snažit vyhovět.

OBJEVTE NEČEKANÉ

NAŠE BOHATÉ ZKUŠENOSTI

Nebojte se nás oslovit, probereme spolu průběh vysněné události a náročné požadavky. Budou pro nás výzvou a proces uskutečnění zábavou. Rádi se překonáváme. Každoročně pořádáme ve všech našich destinacích nespočet vydařených akcí, připojte se k zástupu našich spokojených klientů.

STOJÍ ZA NÁMI PORTFOLIO SPOKOJENÝCH KLIENTŮ

Střípky z námi realizovaných akcí

KONFERENCE

Konferenční místnost připravená na jednání.

SVATBA

Venkovní občerstvení při svatebních oslavách.

NEŘÍKÁME LIDEM O NAŠICH PLÁNECH, UKAZUJEME JIM NAŠE VÝSLEDKY. NEPAMATUJEME SI DNY, VZPOMÍNÁME NA OKAMŽIKY.

POPTAT EVENT

Těšíme se na Vaše přání a představy, které společně projdeme na základě vyplnění formuláře.