OBJEVTE ROZDÍL

Zkušenosti nás přesvědčily, že sami dokážeme něco, ale spolu můžeme zvládnout mnohem víc.

CHVÍLE VÝJIMEČNOSTI

PŘEDSTAVENÍ FIRMY

Společnost Swiss Hospitality Management, s.r.o. je výsledek touhy vytvořit síť hotelů s jednou filozofií, špičkovou kvalitou a nejvyššími standardy poskytovaných služeb.

V čele společnosti stojí zkušený hoteliér, Ing. Martin Kocourek. On i ředitelé našich hotelů mají vynikající zkušenosti z rozmanitých světových hotelových řetězců. 

Martin Kocourek se oboru věnuje už od Střední hotelové školy v Poděbradech, na Vysoké škole hotelové v Praze se zabýval managementem hotelnictví a lázeňství.           Působil na různých pozicích vrcholového hotelového managementu významných společností jako Marriott či Vienna International, a to nejen v Čechách, ale i v Německu.

 

Individuální přístup. Profesionální služby. Bohaté zkušenosti.

A KDO PEČUJE O VÁS? 

ŠPIČKOVÉ SLUŽBY

Naše společnost zajistí kompletní provoz Vašeho hotelu či ubytovacího zařízení a postará se o personální chod a marketingový servis. Záleží jen na Vás, do jaké míry chcete být součástí provozních záležitostí. Veškerou péči o hotel převezmeme nájemní smlouvou, případně Vás začleníme smlouvou o managementu.

POJĎTE DO TOHO S NÁMI

Naše společnost nabízí řešení i pro vaše hotely. Staňte se součástí příběhu Swiss Hospitality Management!

SVĚT ZÁZRAKŮ

BOHATÉ ZKUŠENOSTI

Na základě zkušeností našich manažerů se postaráme o efektivní styl prodeje se zvýšením zisku a kontrolou výdajů. S pomocí progresivních metod marketingu zajistíme paritu cen ve všech on-line prezentacích a s cenou za Vás budeme progresivně pracovat. Personál proškolíme v guest relation a vytvoříme motivační systém, který napomůže k eliminaci fluktuace zaměstnanců.

SNILI JSME O VYTVOŘENÍ KOUZELNÝCH MÍST, KDE SPLNÍME TAJNÁ PŘÁNÍ NAŠIM HOSTŮM. SPOLEČNĚ TO DOKÁŽEME I PRO TY VAŠE.

ZÁJEM O SPOLUPRÁCI

Vážíme si Vaší důvěry a zájmu o spolupráci s námi, kontaktujeme Vás na základě vyplnění formuláře.